חברת מול נדל"ן מהווה מוקד מומחיות וידע מקצועי בכל הנוגע לשיווק נדל"ן מסחרי, ניהול פרויקטים, יזמות, זכיינות וניהול תהליכי מכירת והשכרת נכסי נדל"ן שונים. החברה נשענת על ניסיונם הנרחב והמעשי של צוות מומחיה ועל מאגר הנכסים העצום שברשותה.
השירות האישי והליווי הצמוד משלימים את חווית השירות שמעניקה מול נדל"ן ללקוחותיה ותורמים תרומה משמעותית להובלת עסקאות לכדי מימוש מוצלח ורווחי.

פיתוח רשתות

קפיצת המדרגה מניהול ותפעול סניף אחד מוצלח או אף שני סניפים מוצלחים, לניהול רשת המונה כמה וכמה סניפים פעילים ורווחיים צריכה להיעשות באופן שקול, מתוכנן וזהיר.

מול נדל"ן מתמחה במתן ליווי לרשתות בתחילת דרכן, בפיתוח זכיינות, בדיקת כדאיותו הכלכלית של העסק, סיוע בבניית מודל עסקי וביישומו הלכה למעשה. עוד מתמחה מול נדל"ן בפיתוח רשתות והחדרתן לקניונים ולמרכזים מסחריים באמצעות בדיקת התאמת הרשת לתמהיל המסחרי של הקניון או של המרכז.

טיפים לזכיין

 לצד הייעוץ המקצועי והליווי האישי מצוות המומחים של מול נדל"ן מצורפים להלן מספר טיפים שיהפכו את קריירת הזכיינות שלכם למוצלחת ורווחית
אבחון עצמי נסו לחשוב איזה תחום מעניין אתכם, האם אתם מוכנים נפשית לבלות בעסק החדש שלכם את מרבית שעות היממה, האם אתם מוכנים לעבודה  הקשה הכרוכה בכך ועוד..
מחקר יסודינסו לברר כמה שיותר פרטים אודות הרשת המעניינת אותכם, דברו עם זכיינים אחרים הפועלים ברשת, בררו מי הצוות המנהל של הרשת ומי תומך בפועל בסניפי הזכיינים ועוד..
תהליכי הכשרה - בררו האם קיימים תהליכי הכשרה וחניכה מובנים ומסודרים ברשת, או האם "זורקים אותכם למים"
מודל עסקי - למדו את המודל העסקי של סניפי הזכיינות של הרשת ובחנו אותו בעיניים ביקורתיות.

טיפול בנכסים

קניית נכס, מכירת נכס, השכרת נכס ושכירת נכס הן אמנם פעולות הנעשות בשגרה, אך הסיכונים הכרוכים בהם עלולים להיות משמעותיים ואף בלתי ידועים לאנשים רבים. מול נדל"ן תלווה אתכם צעד אחר צעד לאורך התהליך כולו בכדי לגדר את הסיכונים הכרוכים בעסקה באופן מיטבי ובכדי להגדיל עד כמה שניתן את רווחיותה.

שיווק פרוייקטים

הקמת קניונים ומרכזים מסחריים דורשת מומחיות רבה בנושאים מרובים. מול נדל"ן מציעה את ניסיונה העשיר והמוכח בתכנון קניונים, קביעת התמהיל המסחרי שלהם, גיבוש רעיונם העסקי ויישומו המוצלח של הפרויקט.


עסקים למכירה

הדרך לאיתור ומציאת נכס אשר מתאים לכם מלאה במכשולים, יש לבצע בדיקה משפטית אשר תבוצע ע"י עו"ד אשר מתמחה במקרקעין בכדי לוודא כי בעלות הנכס בבעלות חוקית, ואין אזהרות , עיקולים ושיעבודים לנכס.
בדיקה פיזית אשר תבטיח כי הנכס אשר אנו קונים נקי מפגמים ניסתרים.
מול נדל"ן מתמחה באיתור נכסים לפי דרישות הלקוח,בדיקת הרקע וסטטוס הנכס. וזאת בזכות העבודה השוטפת אל מול הגורמים הרלוונטים וניסיון רב שצברה החברה.

  

נכסים מובחרים

מיקום הנכס אשר ברצונכם לקנות הוא אחד הגורמים החושובים ביותר, ולכן קיים צורך לבדוק את הסביבה בה אנו מתעניינים להשקיע  ואת הרקע של הנכס.
מיקום מוצלח הוא אחד הנתונים העיקריים להצלחה של העסק וכמו כן גורם  משפיע על שמירת ערכו.
במול נדלן מטפלת ומשווקת נכסים מובחרים בפריים לוקיישן (קניונים, מרכזי קניות ורחובות ראשיים) ותוכל לסייע לכם להבטיח את ההשקעה הבאה שלכם.


תיווך עסקים / תיווך עסקים למכירה

תהליך מכירת עסק הינו תהליך מורכב וקשה, מורכבות אשר מתחילה עוד בטרם גובש הרצון של בעל הנכס להיפרד מנכסו. במרבית המקרים מדובר בקשר סנטימנטלי של בעל הנכס למהות העסק, תפעולו, חיבור לעובדים וללקוחת והחשש מהשינוי שיחול בחייו לאחר ההיפרדות מפעילות העסק. בנוסף בעלי עסקים רבים מעריכים את השווי של בית העסק בהערכה גבוהה יותר מהשווי האמיתי של השוק ובניגוד לשוק הדיור והנדל"ן לדוגמה  עסקים ופעילות עסקית טומנת בחובה מורכבות ואפשרויות רבות ומגוונות יותר ובשל השוני בין עסק אחד למשנהו קשה להשוות את הנתונים ולקבוע הערכה מדויקת לשוויו של העסק וככל שהחיבור הסנטימנטלי חזק יותר כך המחיר המבוקש עולה לעתים ללא שום קשר והצדקה לפעילות הכלכלית של העסק.

לאור המורכבות האמורה בתחום של עסקים למכירה, חיבור של מתווך עסקי וליווי שלו את המשא ומתן במהלך העסקה מגדיל באופן ניכר את הסיכויים להצלחתה וכן הכוונתו המקצועית והכנת המסמכים הנדרשים לצורך הצגתם לרוכש הפוטנציאלי חוסכת זמן רב בתהליך לכלל הצדדים המעורבים בעסקה. תיווך עסקים הפך למוצר נדרש ואנשי עסקים רבים מודעים לעובדה שהזמן הנדרש לאיתור ומימוש עסקאות לרכישת עסקים ולניהול משא ומתן היינו רב ובוחרים מבעוד מועד לפנות לגוף מקצועי בתחום תיווך עסקים ולשלם בעבור השירות שניתן אל מול הצלחת העסקה שכן בלעדיו הסבירות להיווצרותה של העסקה היה נמוך. תחום תיווך עסקים במרכז צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות זאת לאור מספרם הרב של העסקים באזור המרכז אל מול הדרום וצפון הארץ.

 


לפני מכירת עסק

בטרם קבלת ההחלטה על מכירת העסק שלך, כדאי לך להתקשר אל המומחים בתחום של מכירת עסקים. זוהי שיחה ללא התחייבות ודיסקרטית לחלוטין במהלכה נוכל לבחון ולהמליץ על אופן שיווק ומכירת העסק שלך, מתן הערכת שווי לבית העסק בשוק הנוכחי וכן צפי שוק כמה העסק יכול להיות שווה בעתיד הקרוב. הצוות המקצועי והמנוסה של מול נדלן יוכל לספק לך עצות ותובנות מדהימות כבר בפגישה הראשונה!

למה אני צריך מתווך או יועץ בתהליך מכירת עסק?

  • מכירת עסק עשויה להיות תהליך מורכב.
  • אתה חייב לשמור על תהליך המכירה בסודיות מוחלטת.
  • אתה רוצה להשיג את המחיר הטוב ביותר שניתן להשיג עבור הנכס שלך.
  • אתה חייב ייצוג הולם ומקצועי אשר ישמור על האינטרסים שלך.
  • תהליך מכירת עסקים אורך זמן רב,  זמן שלבעלי עסקים אין!